10 корисних застосунків для викладачів

Нові програми, ігри та веб-сайти допомагають викладачам працювати зі студентами по-новому і спрощують спілкування з колегами. Ми даємо дорогу технологіям і представляємо підбірку онлайн-застосунків і технік, що допоможуть у креативному викладанні. Застосуйте хоча б один - і ви здивуєте найвибагливішого студента!
1
Це додаток для читання електронних книг з бібліотекою з 80 000 текстів. Студенти можуть бачити свій прогрес читання. Викладачі можуть ставити задачі для своїх груп і призначати тести, а також бачити, хто не читав останнім часом.
2
Багато викладачів вже використовують Edmodo для спілкування зі студентами та виконання завдань. Його можна охарактеризувати як «Фейсбук для групи». Студенти можуть бачити контент, отримувати і відправляти завдання, а також взаємодіяти з викладачем та одногрупниками, брати участь в опитуваннях, обмінюватися повідомленнями, документами, зображеннями тощо.
3
SpiderScribe спрощує мозковий штурм, дозволяючи студентам візуально пов'язувати і організовувати ідеї, файли, події і зображення. Якщо у студентів з цим труднощі, SpiderScribe дає візуальне уявлення, щоб краще зрозуміти процес. Кілька людей можуть отримати доступ до одного облікового запису, тому члени команди і одногрупники можуть легко співпрацювати.
4
Якщо ви хоча б частково зацікавлені в дистанційному навчанні або хочете отримати миттєвий зворотний зв'язок від своїх студентів, то Socrative може бути вам корисний. Це інструмент, який дозволяє викладачам ставити запитання студентам в реальному часі, а потім агрегує і візуалізує результати. Так ви можете швидко отримати відгуки чи опитати своїх студентів. Це дозволяє бачити рівень знань і розуміння всієї групи і відповідно адаптувати їх навчання. Це також змушує студентів відчувати себе залученими і зацікавленими.
5
Якщо ви хочете впровадити електронні підручники, Project Gutenberg – хороший старт, особливо для викладачів англійської. Проект пропонує більш 54 000 електронних книг, доступних для скачування, безкоштовних для студентів і викладачів.
6
Kahoot є зручним інструментом для розробки запитальників і вікторин для групи. Користувач розробляє вікторину, опитування або анкету для перевірки знань своєї аудиторії. Студенти можуть відповідати на запитання з різних пристроїв. Вікторини та анкети сприяють створенню ігрової атмосфери в навчальному середовищі.
7
Перетворіть звичайні презентації в захоплюючі. Використовуючи Prezi, ви побачите, що презентації так само цікаві, як і їх створення. Prezi дозволяє користувачам об'єднувати всі елементи інтерактивно, що створює історію, яка захопить будь-яку аудиторію.
8
Ймовірно, ви чули про Ted Talks. Тепер ви можете поділитися своїми знаннями з допомогою Ted Ed. Це онлайн-інструмент, який дозволяє користувачеві створювати урок навколо будь-якого Ted Talk або відео на YouTube. Існує два типи уроків TED-Ed. Перші створені експертами-педагогами, сценаристами і аніматорами. Другий тип може створити будь-який відвідувач сайту і додати запитання, теми для обговорення та інші додаткові матеріали. Обидва типи занять TED-Ed можна регулярно використовувати в університеті.
9
Цікавий приклад перетину відгуків викладачів і професійного розвитку. Це сховище, в якому адміністратори можуть писати свої спостереження про групу, а потім підключати викладачів, щоб допомогти поліпшити викладання. Викладачі можуть створювати свої власні групи і вести чати в реальному часі про свою роботу.
10
Додаток, призначений для нотаток, які можна і друкувати, і писати стилусом або ж пальцями.
Його розробили для лекторів для підготовки до лекції або навіть для фактичного навчання (написавши на пристрої і проектуючи вміст екрану для аудиторії) або студентів для нотаток під час занять. Проте додаток знайшов багато користувачів за межами університету, наприклад, бізнесменів.