Як використовувати інтерактивні технології у викладанні англійської мови?

Які переваги надає залучення інтерактивних технологій у викладанні та вивченні англійської мови? Ділимось з вами 5 можливостями ресурсу English Channel від British Counсil для вивчення англійської мови.

1. Короткі історії на різноманітні теми
Основне завдання ресурсу – зменшити кількість нудних і довгих лекцій. Студентам буде набагато легше сприйняти інформацію, розділивши її на короткі фрагменти. А кожне таке відео – це короткий фільм про Велику Британію, її культуру та стиль життя.
2. Розмовна англійська з різними акцентами
«Книжна» англійська суттєво відрізняється від розмовної. Насправді, ніхто так чітко не вимовляє слова, як диктор: британці говорять досить швидко, вживають багато сленгових висловів. А тому більшість інтерактивних відео на English Channel допоможе вам зрозуміти їхній підхід у вивченні мови.
3. Сприйняття на слух
Рівень володіння англійською визначається вмінням вдало висловлювати свої думки і розуміти, що від тебе хочуть інші. Для того, щоб добре володіти іноземною мовою, потрібно постійно з нею працювати. А тому короткі відеоролики допомагають мозку пристосуватись і швидше сприймати інформацію.
4. Цікаві вправи
Звичайно, що будь-яке вивчення потребує закріплення знань на практиці. Всі відео на English Chanel мають декілька інтерактивних запитань для перевірки прослуханого матеріалу, які з'являються, коли ви переглядаєте відеоролик. Невимушено, легко і дуже зручно.
5. Будь-де і будь-коли
На сьогодні вільний доступ до інтернету є майже у всіх. Завдяки різноманітним відеороликам про фільми, музику, танці та стиль життя британців, ви можете розвивати англійську і, у такий зручний спосіб, вивчати мову.
Статтю підготовлено у рамках спільного проекту з Британською Радою в Україні.