Виклики викладання в умовах війни: серія вебінарів для викладачів ЗВО України
Вебінари пропонують заглибитись в основні аспекти викладання в умовах кризи, допоможуть викладачам не лише підтримувати безперервність освіти, а й надавати підтримку студентам, які опинилися в несприятливих обставинах
Мета проєкту
Щоб відповісти на унікальні виклики викладання в умовах війни, Центр викладання та навчання у вищій освіті Саксонії (HDS) у співпраці з українською громадською організацією "ВИЩЕ" пропонує серію вебінарів, спеціально розроблених для викладачів українських університетів.

Вебінари пропонують заглибитись в основні аспекти викладання в умовах кризи, допоможуть викладачам не лише підтримувати безперервність освіти, а й надавати підтримку студентам, які опинилися в несприятливих обставинах.

Захід фінансується з податкових коштів відповідно до бюджету затвердженого парламентом Саксонії (Німеччина).
Участь
Участь у проекті безкоштовна, на конкурсній основі. Для подачі заявки треба бути викладачем українського ЗВО, вмотивованим покращити своє викладання.
Опис та програма
Вебінари проводяться онлайн, аби дати можливість долучитись викладачам з усієї України. Учасники можуть обрати тему/теми відповідно до своїх інтересів. На вебінарах під час інтерактивних завдань учасники зможуть обмінятись досвідом, ідеями та створити разом щось нове.
Вебінари, представлені в програмі
1
Залучення студентів онлайн, 7-9 листопада, 16:00-17:30, українською
спробуємо на практиці методи та інструменти, які привертають увагу студентів і сприяють змістовній взаємодії онлайн, забезпечують динамічний та інтерактивний процес онлайн-навчання.
2
Ефективне оцінювання онлайн, 14-16 листопада, 16:00-17:30, українською
попрацюємо над створенням справедливої та ефективної системи оцінювання, яке дозволить оцінити всі складові компетентностей, що формуються.
3
Викладання в гібридному форматі, 5-7 грудня, 16:00-17:30, українською
зорієнтуємося в складнощах гібридного навчання, організовуючи взаємодію між тими, хто в аудиторії і тими, хто навчається онлайн, для створення гармонійного освітнього досвіду, що відповідає різним потребам студентів.
4
Травмочутливе викладання, 23-25 січня, 16:00-17:30, українською
тут ви отримаєте необхідні знання та стратегії для створення безпечного та сприятливого навчального середовища, що особливо важливо в часи невизначеності, для забезпечення емоційного благополуччя та навчання студентів.
5
Intercultural Teaching, 12.01, 19.01, 02.02, 10:00-11:30 in English
Embrace diversity and multiculturalism within the classroom, honing intercultural teaching skills that foster understanding, respect, and collaboration among students from various backgrounds.
Сертифікат та кількість кредитів ЄКТС (годин)
Один вебінар має обсяг 15 годин (0,5 кредитів ЄКТС), що складається з участі в синхронних онлайн заняттях (3 зустрічі по 1,5 годин = 4,5 години) та самостійної роботи (10,5 годин). Для отримання сертифікату про участь в кожному вебінарі на 0,5 кредита ЄКТС потрібно буде не лише взяти участь в ньому, а й виконати домашнє завдання.
Тренери-фасилітатори
Дедлайн подачі заявки - 15.10.2023.

Учасники, що пройшли відбір, отримають листа-підтвердження до 01.11.2023

Головний партнер
  • Саксонський центр викладання та навчання вищої освіти в Лейпцигу (Німеччина)
    https://www.hd-sachsen.de/