У Києві відбудеться "Креативний кампус для викладачів"
Мета заходу: допомогти викладачам розвинути свої професійні навички та надати їм практичні інструменти для розвитку креативності у студентів.
Під час кампусу учасники розглянуть такі теми, як вимірювання креативності, методи розвитку креативності, креативні завдання та їх оцінювання, створення атмосфери креативності в аудиторії.

Креативний кампус пропонує лекції, роботу в групах, дискусії та практичні завдання. Впродовж 4 днів ділитимуться досвідом та порадами голова вченої ради НаУКМА Сергій Квіт, експерт з освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба, засновник студії онлайн-освіти EdЕra Ілля Філіпов, досвідчена тренерка з Польщі Анна Колбушевська та інші.

Програма кампусу>>>
Анастасія Нуржинська пояснює, що сьогодні викладачу недостатньо бути просто носієм знань. Важливо знайти спосіб зацікавити студентів та підживлювати цей інтерес. Викладачі мають постійно осучаснювати знання – адаптувати інформацію, додавати нові приклади і пов'язувати усе це з потребами ринку.
«Для успішної реалізації цих завдань викладачеві просто необхідний креативний підхід. Крім того, всі дослідження та прогнози свідчать про те, що найуспішніші сфери економіки були і будуть пов'язані з креативністю», – додає Анастасія
Анастасія Нуржинська
Співзасновниця спільноти для навчання
та викладання "Вище"
Наталія Старинська підкреслює ідею кампусу: «Професія викладача в усьому світі не є високооплачуваною, і в цьому випадку додатковою підтримкою та стимулом для розвитку стають міжнародні проекти, стажування, гранти та дослідження»
Наталія Старинська
Співзасновниця спільноти для навчання
та викладання "Вище"
Факти

1. Як демонструють міжнародні дослідження, частка креативного класу з 90-х років минулого століття зросла майже на 40%.
2. Наразі в багатьох країнах креативність набуває все більшого значення в освітній політиці, навчальних програмах та ЗВО. Майже 9 із 10 фахівців погоджуються з тим, що креативність є необхідною для економічного зростання та цінною для суспільства. Крім того, 78% говорять, що це важливо в їх кар'єрі. А 71% зазначають, що поряд з математикою чи фізикою, має бути такий предмет, як креативне мислення.

3. Експерти на Світовому економічному форумі в Давосі у 2017 році зазначили, що креативне мислення входить у ТОП-5 компетенцій найближчого десятиліття. А за даними Всесвітнього економічного форуму, до 2020 року креативність стане однією з трьох найважливіших навичок, які роботодавці цінуватимуть у своїх працівниках.
Після завершення кампусу учасники:
1. Вмітимуть створювати курси для студентів, враховуючи при цьому розвиток компетенцій; розроблятимуть навчальні курси так, щоб допомагати студентам розвивати креативність та критичне мислення.
2. Дізнаються, як краще поширювати інформацію серед колег.
3. Навчаться оцінювати ефективність своєї роботи як викладачів.
Критерії відбору учасників:
1. Робочий рівень як англійської, так і української (мінімум B2).
2. Зобов'язання щодо поширення інформації курсу у своїх університетах та надання зворотного зв'язку щодо курсу.
3. Готовність інтегрувати розвиток креативного потенціалу студентів у поточну навчальну програму та курси.
Організатори:
Спільнота для навчання
та викладання "Вище"
Британська Рада в Україні, Міністерство освіти і науки України, видавництво Pearson та Dinternal-Education.
Детальніше про кампус читайте за посиланням
З будь-яких питань прохання звертатися
за номером +38 (067) 274-57-02
чи писати на пошту lets@gohigher.org.
Наш координатор Мілена буде рада Вам допомогти.