Де шукати нові можливості?

Підбірка корисних ресурсів, які дозволять вийти за межі університету
Що ми називаємо можливостями для викладачів? Що завгодно, від пропозицій попрацювати та постажуватись у закордонному виші (приміром програма спонсорова американським урядом Fulbright) до участі у міжнародних проектах (проекти ЕС – Gorizont 2020, Еразмус+).

Ми створили для вас підбірку корисних ресурсів, які дозволять вийти за межі університету:


На які розсилки варто підписатись?

1. Багато можливостей для професійного розвитку публікує Міністерство освіти та науки України, тому оберіть теми, які цікавлять вас найбільше, налаштуйте регулярність повідомлень та отримуйте оновлення електронною поштою.

2. Багато цікавих можливостей від британських університетів, особливо для викладачів англійської мови, на сайті British Council. Тому рекомендуємо вам підписатись на розсилку "Scholarships to study in the UK".

3. Щотижневий електронний бюлетень від ресурсного центру ГУРТ, що містить інформацію про програми фінансування, навчання, анонси конференцій та інших заходів.

4. Розсилка актуальних грантових можливостей тижня від Unistudy. Підписуючись на цю розсилку ви також отримуєте доступ до запису вебінару "Зарубіжна грантова програма: 6 фішок успішного аплікаційного процесу".

5. Дайджест можливостей від Соціальної мережі для вчених.

6. Розсилка з можливостями та новинами від Наукового товариства ім. Т.Шевченка.

7. Дайджест можливостей та нових проектів від Big Idea.