Розмовляти з собою і що ще потрібно, аби успішно скласти IELTS?

IELTS - всього 5 літер, які значать так багато. Бо для когось - це вступ у виш мрії, а для когось - посада, до якої він чи вона так довго йшли. Тест не має ставати перешкодою для здійснення ваших мрій та прагнень. Це лише стимул акумулювати свої ресурси і зробити це! Ділимося секретами, як підготуватися до IELTS власними силами і без додаткових витрат!
"За" самостійну підготовку:
Так, це зручно, адже можна вибудувати власний графік навчання і ні від кого не залежати.
Так, це не потребує великих коштів. Принаймні, вартість самонавчання не перевищуватиме суми за курси.
Так, ви самі зможете обрати свій індивідуальний темп навчання.
"Проти" самостійної підготовки:
Ви не зможете оцінити свої проблемні зони, а, відтак, і зрозуміти, на чому варто зосередитись.
IELTS - це про складну структуру самого тесту, вам доведеться знайомитися з нею довше самостійно.
Погодьтеся, вам не вдасться об'єктивно оцінити свою готовність до тесту.

Погодьтеся, вам не вдасться об'єктивно оцінити свою готовність до тесту
Якщо ж відчуваєте, що маєте величезне бажання зробити це і таки скласти тест, ось кілька рекомендацій, що наблизять вас до успіху!
Навіщо вам тест і яким є ваш рівень знання англійської?
Визначтеся зі своїм рівнем англійської, радять експерти з Британської Ради. А головне - зі своєю метою. Перше можна зробити, склавши онлайн-тест, що доступний на сайті Британської Ради. Друге, звісно, за вами, адже подальша підготовка залежить від ваших планів. Наприклад, якщо маєте намір вступати на навчання закордон - маєте скласти Academic IELTS. Якщо ж ваш майбутній роботодавець хоче отримати від вас підтвердження знання англійської - доречно складати IELTS General.
Підготуватися онлайн можна завдяки безкоштовним ресурсам Британської Ради
На сайті Британської Ради зможете знайти безкоштовні онлайн-ресурси, за допомогою яких можна прокачати свої навички. Зокрема, зможете зрозуміти філософію тесту, методику його оцінювання і навіть всю необхідну інформацію про ЦЕЙ ДЕНЬ - день складання тесту.

Особливу увагу радимо звернути на розділ "Підготуйся до IELTS". Він пропонує і вебінари, і практичні семінари, книги і навіть додатки, що допоможуть отримати на тесті найвищий бал!
Не відкриваємо Америку, а наголошуємо вкотре на найважливішому!
Експерти Британської Ради радять: якщо відчуваєте, що аудіювання (Listening) ваша слабка сторона, слухайте англомовні ресурси якомога інтенсивніше. Починайте день з радіо BBC та різних акцентів англійської - британського, австралійського, американського! Якщо знаєте, що "просідає" читання (Reading) - читайте літературу, газети, новинні ресурси. Але й вчіть слова. Буде справді образливо, коли в питанні автори тесту вжиють одне слово, в тексті - його синонім, а ви його не знатимете. Письмо (Writing): без допомоги викладача буде, насправді, складно. Але в мережі є багато зразків письмової частини - тож не лінуйтеся і пишіть (не забувайте про таймер)! Розмовна частина тесту - чи не найскладніша. Підготуватися до неї непросто і за місяць точно не встигнете. Порада від Британської Ради - знайдіть тренера з підготовки до тесту або ж … говоріть з собою, з друзями, знайомими, з мамою, врешті-решт! Головне - подолати бар'єр! І знову ж таки, приблизні теми для цієї теми є у вільному доступі в мережі.

Зрештою, сприймайте IELTS не як випробування, а як інтенсивне навчання, що приведе вас до мети. І тоді все вийде!