Level up your English: 10 онлайн-каналів для вивчення англійcької мови

Знання англійської відкриває безліч можливостей, як для студентів, так і для викладачів. Ділимось з вами 10 онлайн-каналами, що надихнуть вас вивчати англійську.

Тут є більше ніж 2700 відео, на усі можливі теми: від науки до глобальних проблем. Тому, якщо вам потрібно за 5 хвилин розібратись в певній темі, ви завжди можете пошукати її на цьому каналі. Також присутня опція "ввімкнення" та "вимкнення" субтитрів.
"Почніть вивчати англійську мову вже сьогодні" - головний слоган цього каналу. Більше 1000 різноманітних відео, що охоплюють англійську граматику, словниковий запас, вимову, акцент, сленг, фразові дієслова, ідіоми, культуру, IELTS, TOEFL, ділову англійську мову тощо.
Також рекомендуємо вам підписатиcь на канал одного з викладачів engVid. Learn English with Ronnie! З такою викладачкою вам точно не доведеться сумувати. Ронні знає, як простими словами пояснити про складні речі, а ще в неї хороше почуття гумору.
Цікавий та інтерактивний онлайн-канал від British Council. На каналі розміщені відео декількох категорій: від коротких інтерв'ю до музичних кліпів. Кожне з відео триває не більше 5 хвилин та пропонує глядачеві одразу відповісти на декілька запитань по контексту: уточніть, що спікер має на увазі; знайдіть синонім до слова; що означає це словосполучення та інше.
А для того, щоб підтягнути граматику та словниковий запас рекомендуємо підписатись на ще один канал British Council | LearnEnglish.
Дуже корисний канал для тих, хто хоче підтягнути свою вимову. Щовівторка Рейчел викладає на своєму YouTube каналі нове відео та заохочує інших вдосконалювати свою англійську мову. Тому переглянувши ці відео, ви назавжди запам'ятаєте як вимовляється те, чи інше слово англійською, а також поповните свій словниковий запас.Ще один канал, який допоможе вам підтягнути ваш британський акцент. Хочете говорити, як Джон Сноу або ж як істинний британець? Тоді обов'язково підпишіться на цей канал.

Геніями народжуються чи стають? Як розуміти філософію Мічіо Кайку? Про це розповідають на каналі Big Think - джерело навчального контенту від Білла Клінтона до Білла Найя. Більше 1000 відеороликів, які допоможуть вам зрозуміти важливі ідеї у 21 столітті.
Канал із гумором. Скоріше за все, він сподобається далеко не всім своєю подачею, акторами або специфічними жартами, але це ідеальний канал для знайомства зі сленгом, ідіомами та новими словами.

Офіційний канал актора Вілла Сміта. Веселий Вілл точно змусить вас сміятись та вчити нові слова, щоб без словника вловлювати його жарти. Пам'ятаєте відео про те, як Вілл запрошує робота Софію на побачення? Так от, там ще багато такого незвичного контенту.Статтю підготовлено у рамках спільного проекту з Британською Радою в Україні.