Настільна гра «Бюджетні баталії»

Як швидко та цікаво отримати знання і розібратися з бюджетним процесом України? Настільна гра "Бюджетні баталії" розкриє всі таємниці цього процесу.
Команда, яка створила настільну гру «Бюджетні баталії», збирає кошти на "Спільнокошті", щоб мати можливість реалізувати свій проєкт та допомогти іншим швидко та цікаво отримати знання і розібратися з бюджетним процесом України.

Пожертвувати можна тут.

ІСТОРІЯ
Всі ми навчалися в школі, а більшість з нас і в закладах вищої освіти, і майже кожен відзначає, як не цікаво і важко засвоювати теоретичний матеріал. То ж давайте підтримаємо і допоможемо студентам економічних спеціальностей отримати знання і розібратися з бюджетним процесом України практикуючи та використовуючи теоретичні знання під час настільної гри «Бюджетні баталії».

Викладачі університетів, намагаючись зацікавити студентів до навчання, практикують різні підходи та методи. Викладання дисциплін в ігровій формі є методом подачі матеріалу, що виховує у молоді навики командної роботи та індивідуального підходу до вирішення поставлених завдань, дозволяє ефективніше засвоїти лекційний матеріал.

«Бюджетні баталії» - це гра в команді. Метою якої є надання теоретичних і практичних знань з організації та функціонування бюджетної системи і бюджетної політики в Україні. Важливим при цьому є розкриття сутності бюджетних відносин і характеру їх впливу на суспільство, законів побудови і функціонування бюджетної системи, теоретичних засад системи державного фінансового регулювання в ринковій економіці, функцій відповідних органів державної влади.
Хто наша команда?
Команда розробників гри складається з 3-х викладачів та студентки, що навчається в університеті. Поєднання досвіду науково-педагогічних працівників та потреби сформовані з боку студентів дозволили розробити цікаву навчально-пізнавальну гру в сфері бюджету «Бюджетні баталії».

Ідея створення гри виникла під час проведення занять та актуалізувалася в світлі останніх подій в економічному та політичному житті України. Студенти хотіли цікавіше та доступніше отримати знання про бюджетну систему та бюджетний менеджмент в нашій країні.

Гра «Бюджетні баталії» пройшла апробацію в стінах університету розробників. Азарт і велике бажання виграти допомогли студентам здобути високий рівень теоретичних і практичних знань.
Як витратимо кошти?
Для реалізації проєкту необхідно здійснити:

- коригування візуального оформлення гри дизайнером;

- коригування змісту завдань відповідно до відгуків на тестову партію гри;

- друк примірників гри;

- розповсюдження (надсилання) у заклади вищої освіти.

На зібрані кошти ми плануємо виготовити та безкоштовно розповсюдити примірники гри у заклади вищої освіти, де викладаються дисципліни «Бюджетна система» та «Бюджетний менеджмент» в навчальному процесі.