Комп'ютеризована чи паперова версія тесту IELTS: що вибрати

Британська Рада запустила комп'ютеризовану версію тесту IELTS в Україні. Це зручно, адже не всім подобається ставити галочки на папері. Або ж навпаки, напружено дивитися в екран. Ми розповідаємо, у яких випадках яка версія тесту зручніша.
Вам підійде комп'ютеризоване тестування, якщо:

Ви швидше друкуєте, ніж пишете
Якщо ви глибоко цифрова людина, давно не тримали в руках ручку і взагалі не уявляєте свого життя поза гаджетами – краще не ризикувати і обрати комп'ютеризований тест.


У вас немає часу
Опція комп'ютеризованого тестування тепер дозволяє вибрати зручний час для складання IELTS. Ви також можете швидше отримувати свої результати - протягом 5-7 днів.

У вас поганий почерк
Якщо ви турбуєтеся про те, що ваш поганий почерк може ускладнити розуміння екзаменатором IELTS того, що ви пишете, тоді комп'ютеризований тест є ідеальним рішенням.


Ви не любите рахувати кількість слів в есе
Комп'ютер автоматично підрахує кількість слів у вашому есе. Відповідно, вам не потрібно витрачати на це свій час.


Ви дбаєте про екологію
Здавалося б, дрібниця, але у природі уже на декілька використаних листків менше.
Вам підійде паперова версія, якщо:
Ви не можете довго сидіти за комп'ютером
Наприклад, у вас виникає дискомфорт при довгому контакті із монітором комп'ютера, що не дозволяє вам зосередитись на завданнях.

Ви любите відчувати в руках папір
Тут така ж ситуація, як з онлайн і паперовими версіями книг. Комусь комфортно з комп'ютером, а хтось дружить тільки з папером.

Вас відволікає звук друкування
Якщо ви любите тишу, то постійне клацання клавіатури може відволікати вас від завдань.

Проте зміст і структура тесту IELTS залишаються однаковими в обох варіантах, і, що важливо, тест Speaking ви складаєте віч-на-віч з сертифікованим екзаменатором IELTS.

Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс зазначив: ""Я радий оголосити запуск комп'ютеризованої версії тесту IELTS Британською Радою в Україні. Можливість складати IELTS на комп'ютері покращить досвід проходження тесту. До того ж відтепер його можна складати в нашому новому сучасному приміщенні в центрі Києва та обирати найбільш зручний час, оскільки тест проводиться щотижня. Вже 18 років ми надаємо послуги з тестування IELTS в Україні та підтримуємо тисячі кандидатів аби перед ними відчинялися двері провідних навчальних закладів по всьому світу й вони могли розвивати свої кар'єрні можливості".

Комп'ютеризовані тести IELTS можна було пройти в новому приміщенні Британської Ради за адресою: вулиця Жилянська, 29, Київ (найближча станція метро "Олімпійська"). Для того, щоб ефективно підготуватися до комп'ютеризованого тесту IELTS, пропонуємо почитати кілька практичних порад.

Детальніше про тестування тут.