Навчайте для успіху: 7 онлайн-курсів для викладачів англійської мови
Пропонуємо вам добірку з семи безкоштовних онлайн-курсів від Британської Ради, які допоможуть вам скласти план розвитку професійних навичок, структурувати свій курс, попрактикувати cучасні підходи у викладанні та навчитись застосовувати нові інструменти.
1. Курс із покращення професійних навичок
Тривалість курсу: 6 тижнів (по 3 години на тиждень)

Даний курс був розроблений спеціально для викладачів англійської мови в Індії для того, щоб допомогти їм удосконалювати свої професійні навички викладання. Наразі курс буде цікавим для всіх викладачів, незалежно від країни чи контексту, оскільки вдало поєднує такі теми, як сфера професійного розвитку, створення плану свого розвитку, рефлексивна практика, співпраця з іншими викладачами, використанні різних інструментів та стратегій для покращення навичок викладання.
2. Курс із планування навчального процесу
Тривалість курсу: 4 тижні (по 2 години на тиждень)
В рамках цього курсу ви дізнаєтесь про чотири практики, які допоможуть вам систематизувати план вашого курсу. Курс орієнтований на викладачів всіх рівнів англійської мови і включає в себе докладний розгляд таких тем, як планування уроків, управління ресурсами, керування уроком, відповідальність за професійний розвиток студентів. По завершенню курсу ви дізнаєтесь про методи викладання в інших країнах, нові підходи та створите стратегію щодо подальшого професійного розвитку.
3. Курс англійської із Шекспіром
Тривалість курсу: 6 тижнів (по 2 години на тиждень)
На цьому курсі ви дізнаєтесь про те, як за допомогою творчості Шекспіра мотивувати та зацікавити студентів вивчати англійську мову. Даний курс присвячений життю та творчості Вільяма Шекспіра. В рамках цього курсу ви розглянете 5 п'єс: Ромео та Джульєта, Гамлет, Макбет, Багато галасу з нічого, Буря. У цьому вам допоможуть професійні актори та експерти з усього світу, які докладно пояснюватимуть теми про які говорив Шекспір у своїх творах.
4. Курс із вивчення культури Британії
Тривалість курсу: 4 тижні (по 2 години на тиждень)
Цей курс призначений для людей, які вивчають англійську мову, а також зацікавлені в отриманні додаткової інформації про культуру Британії. Курс складається з коротких відеороликів, кожен з яких знайомить вас з новою темою. Це не професійний курс з вивчення англійської мови, адже серед репетиторів - звичайні британці, які на власних прикладах показують як вони використовують мову в побуті.
5. Курс з написання emails
Тривалість курсу: 3 тижні (по 4 години на тиждень)
Даний курс допоможе вам удосконалити навички з організації, написання та редагування листів. Курс буде цікавим не лише для тих, хто прагне покращити свій рівень написання мейлів, але і для викладачів з англійської, які можуть зробити цю тему однією з основних у рамках свого курсу. Оскільки, в сучасному світі вміння максимально конкретно і лаконічно доносити свої думки у мейлах - одна із "must have" навичок.
6. Курс з оцінювання прогресу у вивченні мови
Тривалість курсу: 4 тижні (по 3 години на тиждень)
У цьому курсі ви дізнаєтесь про принципи раціональної оцінки мови. Під керівництвом досвідчених розробників тестування та експертів з міжнародних оцінок ви вивчите практичні способи оцінки мови та навичок, які ви можете використовувати у своєму класі. Загалом, даний курс буде цікавий викладачам з іноземної мови, а також для кожного, хто зацікавлений у розумінні того, як працює оцінювання рівня володіння мовами.
7. Курс з поглибленого розуміння специфіки тесту IELTS
Тривалість курсу: 6 тижнів (по 2 години на тиждень)
Курс фокусується на тесті IELTS, який є найпопулярнішим тестом з англійської мови та приймається понад 10 000 організацій у всьому світі, включаючи університети, роботодавців, імміграційні органи та професійні організації. Цей курс проведе вас через усі етапи ІELTS - читання, письмо, говоріння та аудіювання. На кожному з етапі у вас також буде можливість отримати консультацію від репетитора та команди досвідчених викладачів IELTS. Також в рамках курсу ви зможете поділитись своїм досвідом, порадами та думками з іншими слухачами курсу.

Більше курсів від Британської Ради шукайте на сайті Future Learn.

Статтю підготовлено у рамках спільного проекту з Британською Радою в Україні.