Навчайте для успіху: 7 онлайн-курсів для викладачів англійської мови

Пропонуємо вам добірку з семи безкоштовних онлайн-курсів від Британської Ради. Курси допоможуть вам скласти план розвитку професійних навичок, структурувати свій курс, попрактикувати cучасні підходи та нові інструменти у викладанні.
1. Курс із покращення професійних навичок
Тривалість курсу: 6 тижнів (3 години на тиждень)

Курс розроблений спеціально для викладачів англійської мови в Індії, щоб допомогти їм удосконалювати професійні навички викладання. Курс буде цікавим для викладачів, незалежно від країни чи контексту, оскільки вдало поєднує такі теми, як сфера професійного розвитку, створення плану свого розвитку, рефлексивна практика, співпраця з іншими викладачами, використання інструментів та стратегій для покращення навичок викладання.
2. Курс із планування навчального процесу
Тривалість курсу: 4 тижні (2 години на тиждень)
У рамках курсу ви дізнаєтесь про чотири практики, які допоможуть вам систематизувати план вашого курсу. Орієнтований на викладачів всіх рівнів англійської мови і містить докладний розгляд таких тем, як планування уроків, управління ресурсами, керування уроком, відповідальність за професійний розвиток студентів. По завершенню курсу ви опануєте методи та нові підходи викладання в інших країнах і розробите власну стратегію подальшого професійного розвитку.
3. Курс англійської із Шекспіром
Тривалість курсу: 6 тижнів (2 години на тиждень)
На курсі ви дізнаєтесь про те, як за допомогою творчості Шекспіра мотивувати та зацікавити студентів вивчати англійську мову. Даний курс присвячений життю та творчості Вільяма Шекспіра. Ви розглянете 5 п'єс: "Ромео та Джульєта", "Гамлет", "Макбет", "Багато галасу з нічого", "Буря". Професійні актори та експерти з усього світу докладно пояснюватимуть теми, які Шекспір розкривав у своїх творах.
4. Курс із вивчення культури Британії
Тривалість курсу: 4 тижні (2 години на тиждень)
Курс призначений для людей, які вивчають англійську мову та цікавляться культурою Великої Британії. Курс складається з коротких відеороликів, кожен з яких розкриває одну тему. Це не професійний курс з вивчення англійської мови, адже серед репетиторів - пересічні британці, які на власних прикладах показують як вони використовують мову в побуті.
5. Курс з написання електронних листів
Тривалість курсу: 3 тижні (4 години на тиждень)
Курс допоможе удосконалити навички з планування, написання та редагування листів. Курс буде цікавим не лише для тих, хто прагне покращити свій рівень написання е-мейлів, але і для викладачів з англійської, які можуть зробити цю тему однією з основних у рамках свого курсу.
6. Курс з оцінювання прогресу у вивченні мови
Тривалість курсу: 4 тижні (3 години на тиждень)
Ви дізнаєтесь про принципи раціональної оцінки мови. Під керівництвом досвідчених розробників тестування та експертів з міжнародних оцінок ви опануєте практичні способи оцінки мови та навичок, які ви можете використовувати у своєму класі. Загалом, даний курс буде цікавий викладачам з іноземної мови, а також для кожного, хто зацікавлений у розумінні того, як працює оцінювання рівня володіння мовами.
7. Курс з поглибленого розуміння специфіки тесту IELTS
Тривалість курсу: 6 тижнів (2 години на тиждень)
Курс фокусується на тесті IELTS – міжнародній системі тестування англійської мови. Мета тесту – оцінка рівня володіння мовою тих, для кого англійська не є рідною. IELTS використовується для вступу у школи, коледжі та вищі навчальні заклади Великобританії, Канади, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР, США та інших країн, де викладають англійською мовою. IELTS обов'язковий для тих, хто бажає емігрувати до Канади, Австралії, Великобританії чи Нової Зеландії за системою професійної міграції.
Курс проведе вас через усі етапи ІELTS - читання, письмо, говоріння та аудіювання. На кожному етапі у вас також буде можливість ви можете отримати консультацію репетитора та досвідчених викладачів IELTS. Також ви зможете поділитись своїм досвідом, порадами та думками з іншими слухачами.

Більше курсів від Британської Ради шукайте на сайті Future Learn.

Статтю підготовлено у рамках спільного проекту з Британською Радою в Україні.