Як викладачу стати командним гравцем? Поради

Викладачі можуть бути як супергеройською командою, так і одинокими лозинами, які легко поодинці розламати. Ким хочете бути ви? Очевидно, команда має набагато більше переваг. Як стати командним гравцем у колі викладачів, розповідає TeachHub.
Бути надійним
Справжній командний гравець повинен бути надійним, заслуговувати на довіру і бути доступним. Репутація того, хто виконує свою роботу, дотримується дедлайнів і виконує свої зобов'язання, те; дуже корисна.
Висловлюватися
Можна сидіти як тихенька мишка і дозволяти говорити за себе іншим, бо вони, здається, досвідченіші. Але це дуже часто не так. Вашу думку повинні чути.

Вам не варто кричати і влаштовувати "цирк", але ідея зрозуміла. І так, не погоджуватися - це нормально. Коли ви не згодні, просто робіть це з повагою.
Відкрити свої вуха і слухати
Скільки разів ви говорили нашим студентам слухати? Тепер ваша черга.

Слухайте своїх колег. Поважайте їхні ідеї і думки. Ви не повинні погоджуватися, але ви завжди повинні поважати і розглядати їх ідеї, не вступаючи в суперечку. Зрештою, ви (сподіваюся) переслідує одну і ту ж мету - навчати своїх студентів якнайкраще.
Приймати критику
Завжди є куди вдосконалюватися. Дослухайтеся до того, що вам кажуть.
Вирішувати проблеми
Візьміть на себе ініціативу вирішення проблеми, але не тицяйте пальцем на того, завдяки кому ця проблема виникла. У всіх нас є певний дар або сила Можливо, ви добре можете об'єднати колег, щоб вирішити проблему.
Бути дружелюбними
Навіть якщо у вас важкий день (або два, або три), знайдіть хвилинку, щоб глибоко вдихнути, видихнути і усміхнутися. Якщо ви зациклитесь на тому, що ваші колеги вас розчарували, ви розчаруєтесь ще більше. Поговоріть про це, але не забувайте усміхатися!
Не пліткувати
Не пліткуйте з іншими викладачами, адміністрацією та студентами. Це табу. В історії завжди є дві сторони. Крім того, ви ж не хочете, щоб інші пліткували про вас?
Не працювати "для галочки"
Деякі викладачі поводяться як деякі студенти. Як тільки продзвенів дзвінок - їх вже немає в аудиторії. Треба трохи по-іншому. Це не означає, що ви маєте жити в університеті. Але якщо ви інколи допомагатимете іншим, це дозволить вам стати частиною команди.
Не боятися пробувати щось нове чи просити допомоги
Спробуйте нові речі. Вивчайте нові речі. Вчіть новим речам. Це ж так чудово, коли щось нове може стати вашою суперсилою!
Насолоджуватися своєю командою!
Кожен викладач - унікальний і може по-своєму наповнити команду. Дізнайтеся про своїх колег більше. Обов'язково хтось з них виявиться набагато ближчим, ніж вам здавалося!
Незабаром відбудеться Кампус з командної роботи та комунікації, де ви зможете не тільки навчитися, як стати командним гравцем, а й зрозуміти, як допомогти студентам стати частиною команди!

Реєстрація і деталі тут.