В Україні з'явився перший онлайн курс для викладачів

Професійна спільнота "Вище" створила онлайн-курс з ефективних презентацій для викладачів. Лекції від експертки Дзвенислави Новаківської допоможуть по-новому поглянути на процес навчання і презентації знань.
Новий підхід до підвищення кваліфікації – курси, наповненні сенсом та практичними навичками

"Вище" пропонує новий підхід до підвищення кваліфікації – курси, наповненні сенсом та практичними навичками, необхідними в системі сучасної освіти. І перший крок – це онлайн-курс зі створення ефективних презентацій, адже вміння зробити інформацію наглядною та доступною – це ключ до ефективного викладання.


Лекторка курсу Дзвеніслава Новаківська – експертка та тренерка з візуалізації даних та презентаційних проектів для бізнесу та НГО. "Наш курс це не про вміння робити презентації, а вироблення абсолютно нової методики донесення ідеї до цільової аудиторії" – наголошує фахівчиня.

Курс складається з п'яти лекцій, які тривають до п'яти хвилин. Ви дізнаєтеся:


  • Як визначити основну ідею презентації,

  • Чому необхідно знати про модель споживацької поведінки,

  • Що робити, аби презентація стала захопливою історією,

  • Як ефективно візуалізувати матеріал.


І після успішного тесту ви зможете отримати сертифікат.

Ми віримо, що один із способів покращити вищу освіту – це надати викладачам можливості для розвитку

За словами Анастасії Нуржинської, співзасновниці спільноти "Вище" та експертки з комунікацій, візуалізація займає перше місце серед методів донесення інформації: "Для викладача, який щодня проводить 2-4 пари, дуже важливо вміти правильно візуалізувати інформацію - так він допоможе систематизувати знання не лише студентам, але і собі".

Як зазначає співзасновниця спільноти "Вище" та експертка з управління проектами Наталія Старинська: "Мені імпонує модель "перевернутого класу", коли пасивним навчанням, тобто лекціями і читанням, студенти займаються вдома, а лекційний час присвячується спільним проектам та вирішенням практичних завдань. У цьому викладачам можуть допомогти онлайн-курси, які розширюють можливості для використання інших підходів у навчанні".

Основна мета "Вище" – оновити вищу освіту, створивши сучасну систему підвищення кваліфікації викладачів. Адже вища освіта в Україні сьогодні не відповідає вимогам часу: кожен п'ятий роботодавець підтверджує, що знання та кваліфікація випускників ЗВО недостатні для потреб їхнього бізнесу. Ми віримо, що один із способів покращити вищу освіту – це надати викладачам можливості для розвитку.


Онлайн-курс "Ефективні презентації" можна пройти вже зараз: http://gohigher.org/course-presentations