В Україні з`явився перший онлайн-курс для університетських викладачів

Вище, спільнота для навчання та викладання, створила перший в Україні он-лайн курс для викладачів університетів з ефективних презентацій. Практичний курс, який складається з декількох коротких відео, додаткових матеріалів та прикладів, веде досвідчена спеціалістка з візуалізації Дзвенислава Новаківська.


Чому якісна презентація - це важливо для викладача університету?
Вміння якісно презентувати інформацію допомагає сьогодні не лише продавати товари та послуги. Візуальні історії стають зарядом, що допомагає лідерам думок запалювати своїми промовами серця тисяч, допомагають студентам надихатись новими знаннями, а викладачам університетів - максимально ясно та цікаво доносити знання до студентів.

З точки зору цінності презентації як інструмента просування в навчальному процесі ідей, знань, вмінь, пані Дзвенислава рекомендує спиратись на модель споживацької поведінки, яка є основою сучасного маркетингу. Модель AIDA (Attention, Interest, Desire and Action) допоможе визначитись, якої реакції ми хочемо досягнути в результаті нашої комунікації. Що ми хочемо, щоб зробила наша аудиторія у відповідь на нашу презентацію або лекцію, доповідь.

Тож якщо вам цікаво, як застосовувати сучасні моделі споживацької поведінки в стінах університету аби долучити до навчання максимальну аудиторію - слідкуйте за нашими новинами, незабаром курс буде опублікований на сайті.

Під час запису курсу "Ефективні презентації" пані Дзвенислава розповідає про необхідність чіткого розуміння основної ідеї презентації, знання своєї аудиторії, усвідомлення мети та цілі доповіді.
Структура курсу
Онлайн курс "Ефективні презентації" містить декілька коротких відео і доповнений практичними рекомендаціями та прикладами. Після курсу можна отримати сертифікат.
Досвід тренера
Дзвенислава Новаківська - Фахівець з візуалізації даних та презентаційних вмінь. Експертка і практикуюча тренерка у сфері візуалізації інформації та розвитку презентаційних/комунікаційних проектів для бізнесу та НГО, які допомагають будувати простір довіри до ідей, що змінюють майбутнє. Дзвенислава є запрошеною лекторкою на програмі «Майстерність публічного виступу» в KMBS, а також викладачкою в MBA KIDS.

Корисні джерела для створення презентацій