«Як інтегрувати технології, щоб покращити викладання та навчання»: тренінг для викладачів та вчителів у Києві, 21-22 листопада

21-22 листопада у Києві австралійський професор, дизайнер навчання та консультант із освітніх технологій Алан Керрінгтон проведе тренінг з розвитку моделі «Падагогічне колесо», яка допоможе викладачам деталізувати освітні цілі та підібрати ефективні технології навчання.
21 листопада з 16:00 по 20:00 відбуватиметься навчання для викладачів ВНЗ
22 листопада з 16:00 по 20:00 відбуватиметься навчання для вчителів шкіл

За словами авторів «Падагогічного колеса», його можна використовувати як низку підказок або інструментів, щоб перевірити якість викладання від складання плану до його втілення.

Оскільки студенти активно користуються смартфонами, «Падагогічне колесо» використовує мобільні додатки у навчальних цілях та інтегрує їх у заняття.
Під час тренінгу учасники зможуть:
випробувати і використовувати надалі модель «Падагогічного колеса» в навчальному процесі

визначити, як можна покращити свій навчальний план

створити педагогічно сильні навчальні активності
Щоденний виклик хороших вчителів полягає в тому, як забезпечити якісне навчання. Для цього вони використовують найкращі доступні технології. Ось чому було розроблено «Падагогічне Колесо» - заохочувати вчителів до креативної передової практики
розповідає Алан Керрінгтон.
Упродовж тренінгу учасники, використовуючи працю Деніела Пінка «Автономія, майстерність і ціль», будуть вчитися застосовувати ці концепти на практиці, працюватимуть із критеріями обрання потрібних додатків, а також оцінюватимуть свій вибір додатків та активностей відповідно до моделі SAMR, яка є частиною «Падагогічного колеса». Також учасники зможуть створити педагогічно сильні навчальні активності з використанням нових технологій.

Детальніше про «Падагогічне колесо» тут.
Умови участі:

Організаційний внесок для участі у тренінг складає 200 грн. Щоб подати заявку на участь, заповніть, будь ласка, онлайн-форму.

Навчання відбудеться у м. Києві, в Освіторія HUB, за адресою вул. Мазепи, 1 (ст.м. Арсенальна).

Мова тренінгу англійська з послідовним перекладом