Креативний Кампус Вище

Творче викладання та навчання для українських університетів
Читайте більше про креативність в освіті у спеціальному проекті
Креативність - це тенденція генерувати нові ідеї, шукати альтернативи та можливості, що можуть бути корисними для вирішення проблеми, допомагають у комунікації та представленні себе та інших
Роберт Франкен, автор "Human Motivation"
Чому це важливо
Наразі в багатьох країнах креативність набуває все більшого значення в освітній політиці, навчальних програмах та ЗВО. Майже дев'ять із десяти фахівців погоджуються з тим, що креативність є необхідною для економічного зростання та цінною для суспільства. Крім того, 78% говорять, що це важливо в їх кар'єрі. А 71% зазначає, що поряд з математикою чи фізикою, має бути такий предмет, як креативне мислення.

Креативний кампус "Вище" є частиною довгострокової програми професійного розвитку викладачів, спрямованої на впровадження компетентнісного підходу у навчанні та викладанні.
Мета кампусу
Допомогти викладачам розвинути свої професійні навички та надати їм практичні інструменти для впровадження креативності у викладання.
Під час п'ятиденного креативного кампусу 60 викладачів з 30 університетів дізнаються про методи розвитку креативності у студентів.
Программа Кампусу
Кампус складатиметься з лекцій, роботи в групах, дискусій та практичних завдань. Серед тренерів кампусу - досвідчені українські та міжнародні викладачі та фасилітатори.
Програма події: 5 днів інтенсиву, в рамках якого учасники працюватимуть над своїми навчальними програмами та курсами, виконуватимуть практичні вправи та налагоджуватимуть зв'язки зі своїми колегами.
Під час кампусу учасники розглянуть такі теми, як розвиток та вимірювання креативності, методи використання креативності, креативне мислення і його застосування в аудиторії.
Цілі Креативного Кампусу
Підвищити обізнаність щодо підходів,
які сприяють розвитку навичок 21-го століття, таких як критичне мислення, вирішення проблем, комунікації та лідерські навички
Забезпечити викладачів практичними інструментами,
щоб зробити навчання більш творчими, студенто-центрованим та пов'язаним з навчальними результатами
Допомогти викладачам ЗВО
та завідувачам кафедр запровадити компетентнісний підхід у навчанні
та викладанні у свої програми
та курси
Результати Креативного Кампусу
Учасники курсу зможуть краще створювати та проводити студенто-центричні курси, що розвивають компетенцїї
Учасники курсу зможуть краще проектувати уроки та курси, які розвивають творчий підхід, критичне мислення та комунікативні навички у студентів
Учасники курсу зможуть краще оцінювати ефективність своєї роботи в аудиторії
Учасники курсу будуть працювати в групах з викладачами різних навчальних закладів, для розробки та впровадження дослідження оновленого курсу
Учасники курсу зможуть ефективніше розповсюджувати інформацію своїм колегам
Критерії вибору учасників
1
Робочий рівень як англійської,
так і української
(мінімум B2)
2
Зобов'язання щодо поширення інформації курсу у своїх університетах та надання зворотного зв'язку щодо курсу
3
Готовність інтегрувати розвиток креативного потенціалу студентів у поточну навчальну програму та курси
Умови участі
Учасники покривають організаційні витрати, а також свій проїзд та перебування у Києві. Зареєструйтесь, щоб отримувати оновлення щодо програми та умов участі у найближчий час.
Реєстрація
Залишайте свої контакти, якщо хочете першими дізнатись про початок реєстрації
ПРОГРАМА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
«Розвиток компетентнісного навчання та викладання» для викладачів ЗВО в Україні
Спільнота для навчання та викладання Вище в партнерстві з Британською Радою в Україні,
Pearson та Dinternal-Education
Про програму
Цілі програми
1
Підтримати Міністерство освіти і науки України
у справі підвищення якості вищої освіти в Україні в частині впровадження компетентнісного викладання та навчання в українських закладах вищої освіти (ЗВО)
2
Допомогти викладачам ЗВО та завідувачам кафедр
розвивати професійні навички, які відповідають міжнародним стандартам європейської вищої освіти, а також Закону про вищу освіту (2014 рік)
3
Допомогти викладачам ЗВО та завідувачам кафедр
запровадити компетентнісний підхід у навчанні та викладанні у свої програми та курси
4
Розвивати здатність вчителів
осмислювати свою роботу в аудиторії та оцінювати, чи були досягнуті результати навчання
5
Надати можливість
українським викладачам з різних навчальних закладів обмінюватися досвідом та найкращою практикою
Креативний кампус "Вище" є частиною довгострокової програми професійного розвитку викладачів, спрямованої на впровадження компетентнісного підходу у навчанні та викладанні.

Основною цільовою аудиторією програми є викладачі ЗВО та завідувачі кафедр в Україні, які здебільшого відповідають за реалізацію цього підходу у своїх програмах та курсах.

Програма складається з окремих модулів (кампусів), кожен з модулів буде зосереджений на одному кластері компетенцій. Наприклад, Креативний Кампус, перша подія програми, буде зосереджена на розвитку креативності, вирішенні проблем та критичного мислення. Модулі відбуватимуться у різних регіонах України, на базі партнерських університетів, для забезпечення максимальної інклюзії учасників.

Програма ініційована спільнотою для навчання та викладання Вище та підтримана Британською Радою в Україні, Pearson та Dinternal-Education.