У Києві відбудеться "Кампус з критичного мислення та вирішення проблем"

Фокус чотирьох днів тренінгів, обговорень та практичних занять буде на розвиткові у студентів навичок мислити критично та умінь роз'язувати нестандартні задачі.
Коли: 20-23 березня 2019

Де: Київ

Кампус з критичного мислення та вирішення проблем є частиною програми "Розвиток компетентнісного підходу в навчанні та викладанні", яку ГО "Вище" розпочала у 2018 році у партнерстві з Британською Радою в Україні, Pearson, Dinternal Education та за підтримки МОН.
Кожен захід (Кампус) програми націлений на певні навички 21 сторіччя, і цей кампус – не виключення, адже навички критичного мислення та вирішення проблем є у списку топ-10 ключових навичок 2025 за версією Світового економічного форуму.

Фокус чотирьох днів тренінгів, обговорень та практичних занять буде на розвиткові у студентів навичок мислити критично та умінь роз'язувати нестандартні задачі.
Учасники Кампусу зможуть:
Обговорити підхід до критичного мислення та його аспекти
Розвивати навички критичного мислення студентів у своїх курсах (критичне читання, письмо, розуміння аргументів, знаходження поширених помилок в аргументації, рефлексія про свій спосіб мислення, мінімізація упереджень)
Отримати інструменти для розробки підходу до вирішення проблем у своїх курсах
Отримати практичний досвід, впровадивши підхід до вирішення проблем або його елементи в свій курс, щоб допомогти своїм студентам розвинути навички вирішення проблем
Умови участі
Для того, щоб учасники могли отримати максимальний ефект від заходу, були встановлені певні умови участі.
Англійська
Тренери Кампусу розмовлятимуть англійською, частина з них не знає української. Через це для активної участі необхідний рівень англійської не нижчий за В1 (intermediate)
Можливість взяти участь у всіх днях заходу
Зобов'язання спробувати щось із того, що дізнались на Кампусі
на практиці в своїх курсах зі студентами, поділитись із колегами та написати про це короткий звіт до 30 червня 2019
Можливість оплатити 2000 грн внесок для покриття витрат на організацію заходу
Знижки

Якщо ви брали участь у Креативному Кампусі у жовтні 2018 та надіслати звіт про застосування нових навичок та проведення заходу для колег, ви маєте право на знижку в 25% на Кампус. Для цього просто відмітьте опцію "I'm eligible for 25% discount" в реєстраційній формі, ми перевіримо наявність звіту і виставимо рахунок зі знижкою. Якщо ви ще не встигли надіслати звіт – ви ще можете його надіслати до 10 березня і отримати знижку.
Зареєструватись можна за лінком до 15 березня 2019 року включно
Будь ласка, звертайтеся з будь-яких запитань
до Наталі Старинської +38 (050) 333-60-46
або lets@gohigher.org
Ми будемо раді вам допомогти.